Jan Herman Coster (1846-1920) Stilleven 3 vogels
Afmetingen | 49 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 300