Reinier Lucassen (1939) De hoed van Archie Shepp
Techniek | Litho |
Afmetingen | 116 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 90