Bart Verheyen (1963) No name
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 1.000