Toine Corstjens (1920-2015) Dorpje in de omgeving van Gulpen, Zuid-Limburg - Noorbeek? - jaren '70/'80
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 27 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150