Tom Eyzenbach (1951) Dirigent
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 55