Pieter Defesche (1921-1998) Landschap met meisje in witte jurk
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 70 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 750