Ernavanderbor
  5. Ernavanderbor

Ernavanderbor

Lid sinds 2024 / Naaldwijk, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Leo Wisselink - Stadsgezicht Statenlaan Den Haag kopen? Bied vanaf 75!
Leo Wisselink (1950-2013) Nederlands Stadsgezicht Statenlaan Den Haag
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 48 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Joan van Gent - Stilleven met gele chrysanten en fruitschaal op tafel met tafelkleed kopen? Bied vanaf 300!
Joan van Gent (1891-1974) Nederlands Stilleven met gele chrysanten en fruitschaal op tafel met tafelkleed
Techniek Olieverf
Afmetingen 71.5 x 91.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300