Leo Wisselink (1950-2013) Stadsgezicht Statenlaan Den Haag
Afmetingen | 48 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75