AnnabelleCock
  5. AnnabelleCock

AnnabelleCock

Lid sinds 2023 / Gent, België

5 aangeboden items / 4 verkochte items

Alfred Stevens - Zittende dame bij tafeltje met bloemenvaasje interieur kopen? Bied vanaf 50!
Alfred Stevens (1823-1906) Belgisch Zittende dame bij tafeltje met bloemenvaasje interieur
Techniek Olieverf
Afmetingen 84 x 70 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Charles Defreyn - Koeien en melkster in de stal kopen? Bied vanaf 25!
Charles Defreyn (1851-1929) Belgisch Koeien en melkster in de stal
Techniek Olieverf
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Harmen hals - Wijzende oude man met tulband muts kopen? Bied vanaf 600!
Harmen hals (1611-1669) Nederlands Wijzende oude man met tulband muts
Techniek Olieverf
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Theodore-Joseph Canneel - Twee jongelingen in een landschap kopen? Bied vanaf 100!
Theodore-Joseph Canneel (1817-1892) Belgisch Twee jongelingen in een landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 54 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Gustave Helinck - Zeilschepen kopen? Bied vanaf 200!
Gustave Helinck (1884-1954) Belgisch Zeilschepen
Techniek Olieverf
Afmetingen 97 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 200