AdvanOs
  5. AdvanOs

AdvanOs

Lid sinds 2023 / Voorburg, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Frederik van der Harst - Durgerdam 11 en Durgerdam 16 kopen? Bied vanaf 18!
Frederik van der Harst (1884) Nederlands Durgerdam 11 en Durgerdam 16
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 18
Alie Kruse-Kolk - surroundings Ste. Croix suthern France kopen? Bied vanaf 30!
Alie Kruse-Kolk Nederlands surroundings Ste. Croix suthern France
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Fer Hakkaart - Perspectief kopen? Bied vanaf 40!
Fer Hakkaart (1941) Nederlands Perspectief
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40