zeefdruk, ingelijst, achter glas, oplage 142/150, gesigneerd
Walter Swennen (1946, Vorst) is een Belgisch kunstenaar die woont en actief is te Brussel. Hij staat bekend voor zijn radicale en op ervaring-gerichte schilderijen. In Swennens woorden hoeven zijn werken niet begrepen te worden, daarnaast hebben ze ook geen emotie nodig; schilderen voor hem is enkel dat: schilderen. Hij was een poëet vooraleer hij schilder werd.
Dit is een kleurenserigrafie (zeefdruk) getiteld ‘ZT1’. Het beeldt een man uit met een zak zoals zwervers gebruiken. Nr C 142/150, gesigneerd met monogram ‘WS’.