Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 14 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Miniatuur Panton Chair donkerblauw, schaal 1:6..
Limited edition van 500 exemplaren uitgegeven door het Vitra Design Museum:. Deze heeft nr. 206
Inclusief plastic doosje + boekje. Geheel nieuw en verzegeld.
Deze donkerblauwe Panton Chair is een mooie aanvulling voor verzamelaars.
Afmetingen: H 140 x B 85 x D 85 mm.
Conditie | Nieuwstaat | ||