Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Design |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Maße | 14 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x t) |
Markiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Miniatuur Panton Chair donkerblauw, schaal 1:6..
Limited edition van 500 exemplaren uitgegeven door het Vitra Design Museum:. Deze heeft nr. 206
Inclusief plastic doosje + boekje. Geheel nieuw en verzegeld.
Deze donkerblauwe Panton Chair is een mooie aanvulling voor verzamelaars.
Afmetingen: H 140 x B 85 x D 85 mm.
Zustand | Wie neu | ||