Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Enkele kleine beschadigingen aan het verfoppervlak. Lijst heeft enkele gebruikssporen | |||