Piet Overduin - Wunderschönes Gemälde einer Familie
Harry Langdon - "Angelina Jolie" - Fotoshooting" 11.01.1991 - Los Angeles - Blindstempel
H. Hermans - Wunderschöne Winterlandschaft mit Fluss, Baumhaus und Brücke
Patrick Demarchelier - Naomi Campbell, 2006
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 42 x 33 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 55 x 46 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut | ||
Enkele kleine beschadigingen aan het verfoppervlak. Lijst heeft enkele gebruikssporen | |||