Theo Van Rysselberghe - Portret van Henri de Régnier

Theo Van Rysselberghe - Portret van Henri de Régnier kopen? Bied vanaf 60!
Theo Van Rysselberghe - Portret van Henri de Régnier kopen? Bied vanaf 60!Theo Van Rysselberghe - Portret van Henri de Régnier kopen? Bied vanaf 60!Theo Van Rysselberghe - Portret van Henri de Régnier kopen? Bied vanaf 60!Theo Van Rysselberghe - Portret van Henri de Régnier kopen? Bied vanaf 60!Theo Van Rysselberghe - Portret van Henri de Régnier kopen? Bied vanaf 60!
  • Theo Van Rysselberghe (1862-1926)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 37.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Originele litho met het portret van de Franse symbolistische dichter Henri de Régnier (1864-1936).
Beeldmaat 22 x 17 cm. Bladmaat 37,5 x 28 cm. Losbladig.
Theo van Rysselberghe werd geboren te Gent op 23 november 1862 en overleed te Saint Clair (Var) op 14 december 1926.
Opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunst te Gent en de Academie des Beaux Arts te Brussel.
Leerling van Léon Herbo. Beïnvloed door J.F. Portaels.
Mede-oprichter en lid van "Les Vingt".
Beeldhouwer, lithograaf, illustrator, aquarellist, etser, schilder en tekenaar.
Beroemd kunstenaar (pointilisme en symbolisme).

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00