Theo Groeneveld - Schilderij van Theo Groeneveld

Theo Groeneveld - Schilderij van Theo Groeneveld kopen? Bied vanaf 75!
Theo Groeneveld - Schilderij van Theo Groeneveld kopen? Bied vanaf 75!Theo Groeneveld - Schilderij van Theo Groeneveld kopen? Bied vanaf 75!Theo Groeneveld - Schilderij van Theo Groeneveld kopen? Bied vanaf 75!Theo Groeneveld - Schilderij van Theo Groeneveld kopen? Bied vanaf 75!Theo Groeneveld - Schilderij van Theo Groeneveld kopen? Bied vanaf 75!Theo Groeneveld - Schilderij van Theo Groeneveld kopen? Bied vanaf 75!
  • Theo Groeneveld (1897-1969)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Olieverf
Drager Canvas (Doek)
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 39 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverf schilderij op doek van Theo Groeneveld, gesigneerd. Conditie is goed.
Afmetingen staan bij de foto's, Het schilderij is niet ingelijst en zonder de passe partout .

Theo Groeneveld (1897-1969)

De schilder Groeneveld was een leerling van de Kunstnijverheidsschool in Haarlem en schilderde veelvuldig het Zuid Limburgse landschap waar hij zo’n verwantschap mee voelde. haarlem 1897-1969 Naast de landschappen kennen we ook zijn plasgezichten en stillevens.
Groeneveld was lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam, de Maatschappij Rembrandt (Maatschappij voor Kunst en Kunstverlangenden) en de Haagse Kunstkring.
De conditie van het schilderij is goed. Afhalen op locatie is mogelijk. Versturen kan ook per kartonnen koker.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Santpoort-zuid, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25