Mooi gedecoreerd Wandbord met voorstelling van oude Zeilboten , Boerderij en Molen
Rondom de afbeelding zit een prachtig gedecoreerde rand met een Bloem motief
Het Kobaltblauw Delfts keramiek bord is gemaakt door Boch Belgium voor Royal Sphinx , Holland - Delfts ,
Merkteken op achterzijde
Hand beschilderd , typisch Hollands tafereel.
Vintage uit de jaren 60,
Materiaal: Keramiek.
De diameter van het bord is 25 cm, en is 3,5 cm diep en heeft een ophang beugeltje aan de achterzijde.
De plaat / bord is in uitstekende staat, geen schilfers.