Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Hub Pollen - Asperges en rode bessen
Jaartal | 2004 |
Drager | Paneel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 94 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.