5. Culturele Raad ZH

Culturele Raad ZH

Culturele Raad Zuid Holland

In alle provincies werden in de jaren vijftig culturele raden opgericht die in eerste instantie adviesorganen vormden. Later werden ze steeds meer gebruikt voor ondersteuning- en projectsorganisatie. De Culturele Raad Zuid Holland was adviseur van de provincie en ondersteunde het veld van professionele en amateurorganisaties. Uiteindelijk is de Culturele Raad Zuid Holland opgegaan in de stichting Kunstgebouw. Kunstgebouw ondersteunt basisscholen gemeenten in de provincie Zuid Holland om kwalitatieve cultuureducatie aan te bieden. Daarnaast werkt Kunstgebouw aan het bevorderen van de deskundigheid van en de samenwerking tussen basisscholen, gemeenten en culturele intstellingen.

Sees Vlag - Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 32
1 bieding
Henk van Vessem - Duisternis over landschap - Ingelijst - 60 ex. - Groot kopen? Bied vanaf 125!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Duisternis over landschap - Ingelijst - 60 ex. - Groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 101.5 x 131.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Aat Verhoog - Kunstartiest kopen? Bied vanaf 20!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Kunstartiest
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
€ 20
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Sierk Schroder - Portret kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Portret
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Aat Verhoog - Litho:zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho:zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 29
Piet Klaasse - Litho: "Moeder en kind" kopen? Bied vanaf 49!
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: "Moeder en kind"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Henk van Vessem - Zeefdruk, Bronstige Bron - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Bronstige Bron - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 85 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 93 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Jurjen de Haan - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jurjen de Haan - Schemergebied kopen? Bied vanaf 200!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Schemergebied
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jurjen de Haan - Brielle kopen? Bied vanaf 200!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Brielle
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Henk van Vessem - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 33!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 87 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 33
Louis Meys - Olieverf op board - Uitzicht vanaf de Pauwenlaan in Den Haag kopen? Bied vanaf 499!
Louis Meys (1902-1995) Nederlands Olieverf op board - Uitzicht vanaf de Pauwenlaan in Den Haag
Techniek Olieverf
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Henk van Vessem - "Zonder Titel" kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939) Nederlands "Zonder Titel"
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 69
Henk van Vessem - Nocturne kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Nocturne
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75.5 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jurjen de Haan - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 22 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Leo Voormolen - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Leo Voormolen (1943-2008) Nederlands Geen titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982) kopen? Bied vanaf 79!
Auke de Vries (1937) Nederlands litho: ontwerp Maasbeeld (1982)
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 79
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Auke de Vries - zonder titel [GEREDUCEERD] kopen? Bied vanaf 249!
Auke de Vries (1937) Nederlands zonder titel [GEREDUCEERD]
Techniek Potlood
Afmetingen 104 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Jurjen de Haan - verffeestje kopen? Bied vanaf 1300!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands verffeestje
Techniek Olieverf
Afmetingen 83 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.300
Eduard van Zanden - vrije tekening in kleur kopen? Bied vanaf 80!
Eduard van Zanden (1903-1997) Nederlands vrije tekening in kleur
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 80
Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Henk van Vessem (1939) Nederlands zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 39 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Piet van Boxel - Landschap in de Vaucluse kopen? Bied vanaf 100!
Piet van Boxel (1912-2001) Nederlands Landschap in de Vaucluse
Techniek Aquarel
Afmetingen 52.5 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Henk van Vessem - Compositie I met lijst (GJ-22) kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Compositie I met lijst (GJ-22)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 86 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Aat Verhoog - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Aat Verhoog - De honden kopen? Bied vanaf 110!
Aat Verhoog (1933) Nederlands De honden
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 110