Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
Joan Gardy Artigas - Les Inséparables
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Portret van vrouw uit de 19de eeuw
Olieverf op doek
Gesigneerd (weet niet welke schilder het is, zie foto)
26 x 20 cm
Niet ingelijst