Keith Haring - Keine Sorge (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth von Sachsen" 1981 - Auflage 70 - signiert-nummeriert
Georges Brassens - 10 JAHRE MESSING
Peter Nieuwendijk - Neues Leben
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Portret van vrouw uit de 19de eeuw
Olieverf op doek
Gesigneerd (weet niet welke schilder het is, zie foto)
26 x 20 cm
Niet ingelijst