Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Paul Indrek Kostabi (1962,-)
"Loaded Questions"
Kunstenaar: Paul Kostabi
Titel: "Loaded Questions"
Jaar: 2012
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 47 / 75
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen beeld: 37,5 x 55 cm
Afmetingen blad: 44 x 61 cm
Conditie: In uitstekende (nooit ingelijst)
Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Overige EU landen
Het kavel wordt aangetekend en verzekerd verzonden (PostNL). Het is mogelijk om het werk (kosteloos) af te halen in Rotterdam