Keith Haring - Keine Sorge (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth von Sachsen" 1981 - Auflage 70 - signiert-nummeriert
Georges Brassens - 10 JAHRE MESSING
Peter Nieuwendijk - Neues Leben
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Paul Indrek Kostabi (1962,-)
"Loaded Questions"
Kunstenaar: Paul Kostabi
Titel: "Loaded Questions"
Jaar: 2012
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 47 / 75
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen beeld: 37,5 x 55 cm
Afmetingen blad: 44 x 61 cm
Conditie: In uitstekende (nooit ingelijst)
Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Overige EU landen
Het kavel wordt aangetekend en verzekerd verzonden (PostNL). Het is mogelijk om het werk (kosteloos) af te halen in Rotterdam