Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 1 x 3 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | Nieuwstaat | ||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||