Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Doek in goede staat, mist op 1 klein plekje wat verf, lijst heeft wat gebruikssporen (zie foto's). | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Esch, Nederland | ||