Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Hub Pollen - Asperges en rode bessen
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||