Kkw
  5. Kkw

Kkw

Lid sinds 2012 / Amstelveen, Nederland

19 aangeboden items / 699 verkochte items

Knut & Marianne Hagberg - 8-Armige kandelaar,Scandinavisch design, gemerkt kopen? Bied vanaf 35!
Knut & Marianne Hagberg Deens 8-Armige kandelaar,Scandinavisch design, gemerkt
Afmetingen 33 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Corry Ammerlaan - Set van 2 kop met schotel, gesigneerd, Working together kopen? Bied vanaf 20!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Set van 2 kop met schotel, gesigneerd, Working together
Afmetingen 9 x 20 cm (h x b)
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Hans Bayens - 2 werkende mannen, naar origineel in Heeze kopen? Bied vanaf 75!
Hans Bayens (1924-2003) Nederlands 2 werkende mannen, naar origineel in Heeze
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 14 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 161
7 biedingen
Jeroen Hermkens - servetten/placemats “Bruggen”, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands servetten/placemats “Bruggen”, gesigneerd
Techniek Overig
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 20
Deborah Azzopardi - Shsss, POP ART retro Wandversiering kopen? Bied vanaf 40!
Deborah Azzopardi (1958) Engels Shsss, POP ART retro Wandversiering
Techniek Offset
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 40
Ad van Otterloo - Abstracte zeefdruk, gesigneerd, oplage 1/8 kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Otterloo (1951) Nederlands Abstracte zeefdruk, gesigneerd, oplage 1/8
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 86 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Plateelbakkerij Schoonhoven - Peter Diem, tegels Vliegende koeien, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Plateelbakkerij Schoonhoven (1920) Nederlands Peter Diem, tegels Vliegende koeien, gesigneerd
Afmetingen 15 x 30 x 0.4 cm (h x b x d)
€ 30
Orrefors - Erika Lagerbielke,kandelaars Intermezzo jaren ‘80 kopen? Bied vanaf 45!
Orrefors (1898) Zweeds Erika Lagerbielke,kandelaars Intermezzo jaren ‘80
Afmetingen 31 x 12 cm (h x b)
€ 45
Anna Doedijns - 2 giclees van Lijnetsen Deventer, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Anna Doedijns (1942) Nederlands 2 giclees van Lijnetsen Deventer, gesigneerd en ingelijst
Techniek Giclée
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Pierre Paulin - Voor Henri Massonnet 4 design tuinstoelen Boston kopen? Bied vanaf 135!
Pierre Paulin (1927-2009) Frans Voor Henri Massonnet 4 design tuinstoelen Boston
Afmetingen 95 x 50 cm (h x b)
€ 135
Henri Rousseau - Le Monde du Douanier Rousseau kopen? Bied vanaf 20!
Henri Rousseau (1844-1910) Frans Le Monde du Douanier Rousseau
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 20
Albrecht Durer - Titel A D, Handzeichnungen kopen? Bied vanaf 20!
Albrecht Durer (1471-1528) Duits Titel A D, Handzeichnungen
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 20
Richard Bernstein - Mega Star kopen? Bied vanaf 20!
Richard Bernstein (1939-2002) Amerikaans Mega Star
Techniek Softcover
Afmetingen 36.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 20
Selwyn Senatori - 2 vintage schalen, gesigneerd, Mannen onder elkaar, voor Brinta kopen? Bied vanaf 25!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands 2 vintage schalen, gesigneerd, Mannen onder elkaar, voor Brinta
Techniek Keramiek
Afmetingen 7 x 14 x 14 cm (h x b x d)
€ 25
Angelique van Wesemael - Houtdruk Surrealistische dieren, gesigneerd , 25/90 kopen? Bied vanaf 45!
Angelique van Wesemael (1964) Nederlands Houtdruk Surrealistische dieren, gesigneerd , 25/90
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 45
Rinke Nijburg - Ets en aquarel, Het besneeuwde Huis, gesigneerd, oplage 6/15 kopen? Bied vanaf 45!
Rinke Nijburg (1964) Nederlands Ets en aquarel, Het besneeuwde Huis, gesigneerd, oplage 6/15
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 45
Erik Mattijssen - en Herman de Coninck, titel Pointillisme, vintage Plint uitgave kopen? Bied vanaf 25!
Erik Mattijssen (1957) Nederlands en Herman de Coninck, titel Pointillisme, vintage Plint uitgave
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25