Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Afmetingen | 38 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1750 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Geen beschadigingen. Voor exacte staat zie foto's. | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||