Zeefdruk in speciale "Decollage" techniek, collage van gescheurde affiches op lithografische achtergrond, elk stuk is uniek.
Jaar 2005.
gelimiteerde oplage van 99 exemplaren
Nummer 30/99
35cm x 50cm
Handgesigneerd en genummerd in potlood door de artiest, met diepdrukstempel van de uitgever.
voorzien van een zwart gelakte houten lijst.
De lijst is in gebruikte staat, maar kan zo aan de muur.
houten lijst: 52 x 36 cm
Verzekerde verzending met track en trace.
Als u het werk eerst wil komen bekijken, of als u vragen heeft, kan u de knop "vraag de verkoper" gebruiken.