Erwin de Vries - Liefdeskoppel I
Arnulf Rainer - Violette Zudeckung
Corneille - originele affiche 'Otello - Hommage aan Verdi'
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1962 |
Afmetingen | 8 x 32 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Zeer lichte niet storende gebruikssporen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.