Lotti van der Gaag - 2 uitnodigingen Galerie Blijenberg - Verkocht

Lotti van der Gaag - 2 uitnodigingen Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Lotti van der Gaag - 2 uitnodigingen Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 1!Lotti van der Gaag - 2 uitnodigingen Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 1!Lotti van der Gaag - 2 uitnodigingen Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 1!Lotti van der Gaag - 2 uitnodigingen Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 1!Lotti van der Gaag - 2 uitnodigingen Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 1!Lotti van der Gaag - 2 uitnodigingen Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 1!Lotti van der Gaag - 2 uitnodigingen Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 1!
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Offset
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Lotti van der Gaag, (1923 -1999).
In 2003 was er  een overzichts-tentoonstelling van van der Gaag in het Cobra-Museum tijdens. Galerie Blijenberg organiseerde tegelijkertijd een tentoonstelling waarvan de uitnodigingen.

Van der Gaag wordt met haar vrije werk beschouwd als een van de belangrijke vernieuwers van de Nederlandse kunst van direct na 1945. Na in eerste instantie verzet van met name Corneille, wordt zij gerekend tot COBRA. Zij was daarmee het enige vrouwelijke lid.

Werk van Van der Gaag bevindt zich in het Stedelijk Museum (Amsterdam), Haags Gemeente Museum, Museum Boijmans Van Beuningen, Rijksmuseum Kröller-Müller, Stedelijk Museum (Schiedam), Cobra & in privécollecties in binnen- en buitenland.
zijn nooit verzonden
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00