Sonia Delaunay (1885-1979) Driehoeken in kleur
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Huidig bod
€ 65
1 bieding