3. items
  5. Land

Portugal Portugal

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Portugees.

Sonia Delaunay - Driehoeken in kleur kopen? Bied vanaf 65!
Sonia Delaunay (1885-1979) Frans Oekraïens Portugees Russisch Spaans Driehoeken in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Sonia Delaunay - Litho kopen? Bied vanaf 65!
Sonia Delaunay (1885-1979) Frans Oekraïens Portugees Russisch Spaans Litho
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65