Philippe Halsman (1906-1979) Map "MARILYN" (3 foto's) - gesigneerd - oplage 250 - ZELDZAAM
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 1.500