3. items
  5. Land

Frankrijk Frankrijk

Marc Lalique - Glazen schaal “Coquilles” kopen? Bied vanaf 50!
Marc Lalique (1900-1977) Frans Glazen schaal “Coquilles”
Afmetingen 5.5 x 20 cm (h x b)
Gewicht 1022 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Andre Verdet - Portrait de Jean Fautrier, Radierung, original signiert u. datiert 1980 kopen? Bied vanaf 68!
Andre Verdet (1913-2004) Frans Portret van Jean Fautrier, ets, oorspronkelijk gesigneerd en gedateerd 1980
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 68
Vannes la Châtel - Massieve vaas ‘Cascade’ kopen? Bied vanaf 45!
Vannes la Châtel (1765) Frans Massieve vaas ‘Cascade’
Afmetingen 12 x 12 cm (h x b)
Gewicht 1628 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithographie (gross-Format) kopen? Bied vanaf 199!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 86 cm (h x b)
€ 199
Helmut Newton - "Cyberwomen 5" 2000 - Limited Edition - nummeriert kopen? Bied vanaf 180!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 27.5 x 20.5 cm (h x b)
€ 180
Alexis Hubert Jaillot - Gravure van Friesland (La Seignevried d'Ovest Frise ou Frise Occidentale) kopen? Bied vanaf 150!
Alexis Hubert Jaillot (1632-1712) Frans Gravure van Friesland (La Seignevried d'Ovest Frise ou Frise Occidentale)
Techniek Gravure
Afmetingen 43.5 x 56.5 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 150
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Acryl
Afmetingen 101 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 300
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho L,ECLAIR MULTICOLORE uit 1980 kopen? Bied vanaf 85!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho L,ECLAIR MULTICOLORE uit 1980
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Arman - Kleurenoffset-litho ROLAND GARROS 2002 kopen? Bied vanaf 65!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Kleurenoffset-litho ROLAND GARROS 2002
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 65
Sonia Delaunay - Driehoeken in kleur kopen? Bied vanaf 65!
Sonia Delaunay (1885-1979) Frans Oekraïens Portugees Russisch Spaans Driehoeken in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 75
2 biedingen
Bernard Buffet - Kleurenlitho TOURNESOLS uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Kleurenlitho TOURNESOLS uit 1967
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
€ 55
Helmut Newton - "They are comming (dressed), Paris" 1981 - nummeriert kopen? Bied vanaf 150!
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 24 cm (h x b)
€ 150
Helmut Newton - "Domestic Nude 8" Los Angeles, 1992- Limited Edition - nummeriert kopen? Bied vanaf 350!
Afmetingen 39 x 30 cm (h x b)
€ 350
Jorge Soler - Visages kopen? Bied vanaf 50!
Jorge Soler (1946) Frans Spaans Visages
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho INSEPERABLES uit 1986 kopen? Bied vanaf 85!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho INSEPERABLES uit 1986
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Jean-Paul Cleren - Kleurenlitho IMAGINAIRE kopen? Bied vanaf 55!
Jean-Paul Cleren (1940) Frans Kleurenlitho IMAGINAIRE
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Bernard Buffet - Kleurenlitho TOUR D<EIFFEL uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Kleurenlitho TOUR D<EIFFEL uit 1967
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 55
Atila Biro - Ets, zonder titel. kopen? Bied vanaf 30!
Atila Biro (1931-1987) Frans Hongaars Ets, zonder titel.
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Vincent van Gogh - schilderijen en tekeningen kopen? Bied vanaf 20!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans schilderijen en tekeningen
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Daniel Couet - Tompettes kopen? Bied vanaf 40!
Daniel Couet (1952) Frans Tompettes
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Daniel Couet - Inspirationd' air kopen? Bied vanaf 60!
Daniel Couet (1952) Frans Inspirationd' air
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Ernest Laborde - De Notre-Dame in Parijs kopen? Bied vanaf 75!
Ernest Laborde (1870) Frans De Notre-Dame in Parijs
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Royal Limoges - Giovanna Amaruso-Manzari borden en schalen (4+4) kopen? Bied vanaf 45!
Royal Limoges (1797) Frans Giovanna Amaruso-Manzari borden en schalen (4+4)
Afmetingen 4.5 x 21 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht 670 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 45
Andre Steiner - - Heliogravure uit portfolio -1952 kopen? Bied vanaf 69!
Andre Steiner (1901-1978) Hongaars Frans - Heliogravure uit portfolio -1952
Techniek Portfolio
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
€ 69
Francoise Deberdt - Till Eulenspiegel kopen? Bied vanaf 110!
Francoise Deberdt (1934) Frans Reizende circusslak
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 110
Nadine Le Prince - Le Gilet rayé kopen? Bied vanaf 150!
Nadine Le Prince (1942) Frans Het gestreepte vest
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Francoise Deberdt - La Petite Siréne kopen? Bied vanaf 150!
Francoise Deberdt (1934) Frans De kleine zeemeermin
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 150
Albert Marquet - Lopende man, figuratieve kunst kopen? Bied vanaf 50!
Albert Marquet (1875-1947) Frans Lopende man, figuratieve kunst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 9 cm (h x b)
€ 50
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho LE SOLEIL de SINGAPORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho LE SOLEIL de SINGAPORE Handgesigneerd.
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Jules Cheret - Les coulisses de l'opera au musee Grevin kopen? Bied vanaf 200!
Jules Cheret (1836-1932) Frans Les coulisses de l'opera au musee Grevin
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 200
Armand Avril - Zeefdruk, titel, "Toros ". kopen? Bied vanaf 35!
Armand Avril (1926) Frans Zeefdruk, titel, "Toros ".
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Carole CARPIER - HARVEY kopen? Bied vanaf 279!
Carole CARPIER (1978) Frans HARVEY
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 26 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 380 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 279
Carole CARPIER - LIFE LINE kopen? Bied vanaf 299!
Carole CARPIER (1978) Frans LIFE LINE
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 350 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Carole CARPIER - LULU, 2024 kopen? Bied vanaf 189!
Carole CARPIER (1978) Frans LULU, 2024
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 250 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Carole CARPIER - THE VILLAGE III kopen? Bied vanaf 79!
Carole CARPIER (1978) Frans THE VILLAGE III
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 79
Carole CARPIER - DE KUBUS kopen? Bied vanaf 175!
Carole CARPIER (1978) Frans DE KUBUS
Techniek Hout
Afmetingen 14 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Sandra Jayat - Les Quatre Saisons: L'été kopen? Bied vanaf 50!
Sandra Jayat (1940) Frans Les Quatre Saisons: L'été
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Sandra Jayat - Lente kopen? Bied vanaf 50!
Sandra Jayat (1940) Frans Lente
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Juliette Ramade - Le calendrier du chat kopen? Bied vanaf 50!
Juliette Ramade Frans Le calendrier du chat
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Paul Emile Felix - Harlequin kopen? Bied vanaf 50!
Paul Emile Felix (1851-1932) Frans Harlequin
Techniek Potlood
Afmetingen 22.5 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Andre Steiner - Heliogravure uit portfolio -1952 Nude III kopen? Bied vanaf 59!
Andre Steiner (1901-1978) Hongaars Frans Heliogravure uit portfolio -1952 Nude III
Techniek Portfolio
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
€ 59
Louttre B. - Sous la Balancelle (Onder de schommel) kopen? Bied vanaf 45!
Louttre B. (1926) Frans Sous la Balancelle (Onder de schommel)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
€ 45
Emilio Grau-Sala - Girl with flowers and bird kopen? Bied vanaf 100!
Emilio Grau-Sala (1911-1975) Frans Spaans Girl with flowers and bird
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Bonal - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 374!
Jan Bonal (1927) Frans Zonder Titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 374
Techniek Olieverf
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 374
Mark Brusse - HOMMAGE TO A VERY GOOD FRIEND kopen? Bied vanaf 58!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans HOMMAGE TO A VERY GOOD FRIEND
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 58
Jean Dupuis - PFERDEMOTIV signiert kopen? Bied vanaf 100!
Jean Dupuis (1941) Frans PAARDMOTIV ondertekend
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 100
Wilhelm Lehmbruck - originele ets "Mutter und Kind" kopen? Bied vanaf 265!
Wilhelm Lehmbruck (1881-1919) Duits Frans originele ets "Mutter und Kind"
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 16.5 x 12.5 cm (h x b)
€ 265