Shunyam - Zeefdruk, titel RAAK! Handgesigneerd en ingelijst
Gerhard Riebicke - Groep vrouwelijke atleten zitten, Tiergarten Berlijn 1938
Jan Bleys - Oudezijdsvoorburgwal met in achtergrond Oude Kerk
Luis Penin - Zeefdruk, Gala de sillas de ruedas, uit 2000
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een lot van 5 kleuretsen van Belgische kunstenaars ( 20e eeuw ).
================================================
1. Brugus lac de agnoier.
Ets : 42 x 55 cm. Met p.p. en lijst : 71 x 81 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd.
2. Stadsgezicht met brug.
Ets : 38 x 48 cm. Met p.p. en lijst : 63 x 73 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd - linksonder genummerd : 306.
3. Dorpsgezicht.
Ets : 42 x 56 cm. Met p.p. : 61 x 76 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd - linksonder genummerd : 335/350.
4. Zuinzande ( Hollande ).
Ets : 31 x 26 cm. Blad : 50 x 39 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd - linksonder genummerd : 9/100.
5. Brugge.
Ets : 16 x 26 cm. Met p.p. en lijst : 35 x 44 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd - linksonder genummerd : 55/250.
Alle etsen, p.p.'s en lijsten in redelijk goede staat.
===========================================================