Alfons Blomme - Sous le pont du Rialto à Venise
Max Ernst - "Après moi". Original-Farblithografie 1971 Spies/Leppien Nr. 202 D
Alfons Blomme - Marché au pied du Beffroi de Bruges
Joan Gardy Artigas - Exposition
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Een lot van 5 kleuretsen van Belgische kunstenaars ( 20e eeuw ).
================================================
1. Brugus lac de agnoier.
Ets : 42 x 55 cm. Met p.p. en lijst : 71 x 81 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd.
2. Stadsgezicht met brug.
Ets : 38 x 48 cm. Met p.p. en lijst : 63 x 73 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd - linksonder genummerd : 306.
3. Dorpsgezicht.
Ets : 42 x 56 cm. Met p.p. : 61 x 76 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd - linksonder genummerd : 335/350.
4. Zuinzande ( Hollande ).
Ets : 31 x 26 cm. Blad : 50 x 39 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd - linksonder genummerd : 9/100.
5. Brugge.
Ets : 16 x 26 cm. Met p.p. en lijst : 35 x 44 cm.
Rechtsonder met potlood gesigneerd - linksonder genummerd : 55/250.
Alle etsen, p.p.'s en lijsten in redelijk goede staat.
===========================================================