3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Charles George Lewis - "The Cheshire Hunt" , Graveur - Cha.s G. Lewis , 1842 kopen? Bied vanaf 70!
Charles George Lewis (1808-1880) Engels "The Cheshire Hunt" , Graveur - Cha.s G. Lewis , 1842
Techniek Gravure
Afmetingen 86 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Jules Cheret - Les coulisses de l'opera au musee Grevin kopen? Bied vanaf 200!
Jules Cheret (1836-1932) Frans Les coulisses de l'opera au musee Grevin
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 200
Albert Hemelman - IJ-haven, Amsterdam kopen? Bied vanaf 90!
Albert Hemelman (1883-1951) Nederlands IJ-haven, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Edmond Van Dooren - Stadsgezicht Mechelen kopen? Bied vanaf 75!
Edmond Van Dooren (1896-1965) Belgisch Stadsgezicht Mechelen
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Charles Roelofsz - Collaborateur kopen? Bied vanaf 50!
Charles Roelofsz (1897-1962) Nederlands Collaborateur
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Drager Papier
€ 50
Ernest Laborde - De Notre-Dame in Parijs kopen? Bied vanaf 75!
Ernest Laborde (1870) Frans De Notre-Dame in Parijs
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Jan van der Zee - (bijna) complete grafiek map Prometheus Amsterdam 1924 met jan vd Zee e.a. kopen? Bied vanaf 74!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands (bijna) complete grafiek map Prometheus Amsterdam 1924 met jan vd Zee e.a.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 74
Hendrikus Roodenburg - Schreierstoren, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Schreierstoren, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Sjoerd Hendrik de Roos - Bloemen kopen? Bied vanaf 25!
Sjoerd Hendrik de Roos (1877-1962) Nederlands Bloemen
Techniek Litho
Afmetingen 17 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Cornelis Brandenburg - in 1719 gemaakte Ets "Amsterdam brouwersgracht - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands in 1719 gemaakte Ets "Amsterdam brouwersgracht - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 36
Hubert Bekman - Dorpsgezicht in Limburg kopen? Bied vanaf 600!
Hubert Bekman (1896-1974) Nederlands Dorpsgezicht in Limburg
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Joan van Gent - Kerstrozen met hulst kopen? Bied vanaf 170!
Joan van Gent (1891-1974) Nederlands Kerstrozen met hulst
Techniek Olieverf
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 170
Jos Croin - Hoek Keizersgracht-Leliegracht kopen? Bied vanaf 1000!
Jos Croin (1894-1949) Nederlands Hoek Keizersgracht-Leliegracht
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Gerard Adolfs - Soerabaja kopen? Bied vanaf 125!
Gerard Adolfs (1897-1968) Nederlands Soerabaja
Techniek Litho
Afmetingen 14 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Alberta Johanna Meijer-Smetz - Zinnia's - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 350!
Alberta Johanna Meijer-Smetz (1893-1953) Nederlands Zinnia's - olieverfschilderij
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Suhl - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 30!
Jan Suhl (1868-1945) Nederlands Boerderij aan het water
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Frans Everbag - Polderhuisje Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Polderhuisje Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Anthonie van Teijn - Oude dodrecht tekenin kopen? Bied vanaf 25!
Anthonie van Teijn (1863-1943) Nederlands Oude dodrecht tekenin
Techniek Houtskool
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Henner Knauf - Landschap kopen? Bied vanaf 15!
Henner Knauf (1901-1976) Duits Landschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 15
Henner Knauf - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Henri Frederic Boot - Stilleven met engeltjes kopen? Bied vanaf 650!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven met engeltjes
Techniek Olieverf
Afmetingen 109 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Walter Neuhof - Watermolen kopen? Bied vanaf 100!
Walter Neuhof (1904-1982) Nederlands Watermolen
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Frans Huysmans - Dubbelzijdige gouache/aquarel "Aardappelschilster" ca. 1938 kopen? Bied vanaf 200!
Frans Huysmans (1885-1954) Nederlands Dubbelzijdige gouache/aquarel "Aardappelschilster" ca. 1938
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jules De Bruycker - Confrère et critique kopen? Bied vanaf 195!
Jules De Bruycker (1870-1945) Belgisch Confrère et critique
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Joseph Caron - Bij een oude schuur kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Caron (1866-1944) Belgisch Bij een oude schuur
Techniek Olieverf
Afmetingen 22 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 50
Hendrikus Roodenburg - Begijnhof, Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Begijnhof, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Jan Willem Pieneman - Klassiek tafereel kopen? Bied vanaf 250!
Jan Willem Pieneman (1779-1853) Nederlands Klassiek tafereel
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Georg Rueter - Premie-uitgave 100 jarig bestaan Arti et Amicitiae kopen? Bied vanaf 200!
Georg Rueter (1875-1966) Nederlands Premie-uitgave 100 jarig bestaan Arti et Amicitiae
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 200
Marius Janssen - Rotterdam A kopen? Bied vanaf 25!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands Rotterdam A
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 53 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Marius Bauer - Park. Vijver. kopen? Bied vanaf 125!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Park. Vijver.
Techniek Potlood
Afmetingen 21 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Hendrik Lesage - Aangemeerde boot + ets Mia Bake kopen? Bied vanaf 39!
Hendrik Lesage (1885-1975) Nederlands Aangemeerde boot + ets Mia Bake
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Jacob Akkersdijk - Keukentafereel (Leerling) kopen? Bied vanaf 600!
Jacob Akkersdijk (1815-1862) Nederlands Keukentafereel (Leerling)
Techniek Olieverf
Afmetingen 86.5 x 107 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Eugene Lucker - Kerk St Jan Den Bosch kopen? Bied vanaf 55!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerk St Jan Den Bosch
Techniek Ets
Afmetingen 88.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Eugene Lucker - Kerktoren van Veere kopen? Bied vanaf 55!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerktoren van Veere
Techniek Ets
Afmetingen 68.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Pieter Dupont - ets: Oude Kerkplein, Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands ets: Oude Kerkplein, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Pieter Dupont - ets: Booten in den winter kopen? Bied vanaf 55!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands ets: Booten in den winter
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Theo Dijkwel - Hermelijntje kopen? Bied vanaf 35!
Theo Dijkwel (1881-1952) Nederlands Hermelijntje
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Hendrikus Roodenburg - watermolens, Haaksbergen kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands watermolens, Haaksbergen
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Marinus Schipper - Zeeland omstreeks 1940 - zeer groot gevarieerd stilleven - originele lijst kopen? Bied vanaf 161!
Marinus Schipper (1897-1987) Nederlands Zeeland omstreeks 1940 - zeer groot gevarieerd stilleven - originele lijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 161
Karel Holemans - Afbeelding van mooi landschap 1941 kopen? Bied vanaf 100!
Karel Holemans (1910-1979) Belgisch Afbeelding van mooi landschap 1941
Techniek Olieverf
Afmetingen 84 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
J.M.W. Kessler - Straatgezicht - Olieverf op doek - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!
J.M.W. Kessler (1903-1952) Nederlands Straatgezicht - Olieverf op doek - Gesigneerd
Techniek Olieverf
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 15
Nico van der Jagt - Boerderij met geiten - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Nico van der Jagt (1888-1959) Nederlands Boerderij met geiten - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Louis Clesse - zomerse graanstapels kopen? Bied vanaf 950!
Louis Clesse (1889-1961) Belgisch zomerse graanstapels
Techniek Olieverf
Afmetingen 39 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Harm Kamerlingh Onnes - olieverfschilderij op paneel kopen? Bied vanaf 250!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands olieverfschilderij op paneel
Techniek Olieverf
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Gijs Voskuyl - Devotie kopen? Bied vanaf 30!
Gijs Voskuyl (1915-2004) Nederlands Devotie
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Jan Herman Coster - boerderij - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 100!
Jan Herman Coster (1846-1920) Nederlands boerderij - olieverf op doek
Techniek Olieverf
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Bernard Dieperink Jzn - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 30!
Herman Bernard Dieperink Jzn (1887-1957) Nederlands Boerderij in landschap
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Jan Bezemer - Babyportret kopen? Bied vanaf 30!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Babyportret
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30