3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Jozef van Raay - Boot aan de waterkant. kopen? Bied vanaf 25!
Jozef van Raay (1898-1974) Nederlands Boot aan de waterkant.
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jozef van Raay - Hoefsmid in werkplaats kopen? Bied vanaf 25!
Jozef van Raay (1898-1974) Nederlands Hoefsmid in werkplaats
Techniek Ets
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Leonard de Koningh - Portret van een heer kopen? Bied vanaf 300!
Leonard de Koningh (1810-1887) Nederlands Portret van een heer
Techniek Olieverf
Afmetingen 45.3 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Adriaen van Ostade - Adriaen van Ostade kopen? Bied vanaf 500!
Adriaen van Ostade (1610-1685) Nederlands Adriaen van Ostade
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Marius Bauer - Bazaar in Damascus kopen? Bied vanaf 750!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Bazaar in Damascus
Techniek Ets
Afmetingen 82.5 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Leon Danchin - “Deux chiens et faisan” kopen? Bied vanaf 100!
Leon Danchin (1887-1939) Frans “Deux chiens et faisan”
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Meindert Butter - Landschap met Bergen kopen? Bied vanaf 120!
Meindert Butter (1877-1940) Nederlands Landschap met Bergen
Techniek Olieverf
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Adriana van Ravenswaay - Olieverf op board: Stilleven met rozen en andere bloemen - 1858 kopen? Bied vanaf 1499!
Adriana van Ravenswaay (1816-1872) Nederlands Olieverf op board: Stilleven met rozen en andere bloemen - 1858
Techniek Olieverf
Afmetingen 34 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Victor Wagemaekers - De watermolen kopen? Bied vanaf 180!
Victor Wagemaekers (1876-1953) Belgisch De watermolen
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Pieter Fouquet - Gezicht van de beurs kopen? Bied vanaf 500!
Pieter Fouquet (1729-1800) Nederlands Gezicht van de beurs
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Drager Karton
€ 500
Alfred van Neste - grote kleuren Ets "st.Niklaasplaats Antwerpen" - E.A. exemplaar- originele lijst kopen? Bied vanaf 30!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch grote kleuren Ets "st.Niklaasplaats Antwerpen" - E.A. exemplaar- originele lijst
Techniek Ets
Afmetingen 54 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 47!
Kurt Peiser (1887-1962) Belgisch HAVENARBEIDERS
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 47
Jeanne Bieruma Oosting - Aquarel: Stilleven met roos kopen? Bied vanaf 595!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Aquarel: Stilleven met roos
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Ina Hooft - L'Eglise Nôtre Dame de Protection, Cagnes sur Mer kopen? Bied vanaf 35!
Ina Hooft (1894) Nederlands L'Eglise Nôtre Dame de Protection, Cagnes sur Mer
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Nelly Bodenheim - Jeneverbessen kopen? Bied vanaf 35!
Nelly Bodenheim (1874-1951) Nederlands Jeneverbessen
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 25 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Willem van den Berg - Volendam kopen? Bied vanaf 50!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands Volendam
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Ids Wiersma - De lezende blinde kopen? Bied vanaf 120!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands De lezende blinde
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 120
Ids Wiersma - Leeuwarden, de Oldenhove kopen? Bied vanaf 120!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands Leeuwarden, de Oldenhove
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 120
Hendrik Jan Verhaaf - Berkenbos kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Jan Verhaaf (1881-1970) Nederlands Berkenbos
Techniek Olieverf
Afmetingen 75 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
George Tielens - Boerentafereel in de zon. kopen? Bied vanaf 60!
George Tielens (1888-1950) Nederlands Boerentafereel in de zon.
Techniek Olieverf
Afmetingen 66 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Gerrit Groenewegen - Potloodschets plus zwartwit aquarel kopen? Bied vanaf 150!
Gerrit Groenewegen (1754-1826) Nederlands Potloodschets plus zwartwit aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Matthias Rachel - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Matthias Rachel (1961) Duits Geen titel
Techniek Collage
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Willem Oppenoorth - Landschap kopen? Bied vanaf 125!
Willem Oppenoorth (1847-1905) Nederlands Landschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Johan D. Scherft - Delft kopen? Bied vanaf 10!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Delft
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Anton Fransen - gezicht op molen en dorp kopen? Bied vanaf 30!
Anton Fransen (1867-1954) Nederlands gezicht op molen en dorp
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Daniel Been - polderlandschap kopen? Bied vanaf 250!
Daniel Been (1885-1967) Nederlands polderlandschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 75 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan De Smedt - Kinderportret , jongen kopen? Bied vanaf 100!
Jan De Smedt (1905-1954) Belgisch Kinderportret , jongen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Ernest Faut - L'oiseau bleue - De blauwe vogel kopen? Bied vanaf 500!
Ernest Faut (1879-1961) Belgisch L'oiseau bleue - De blauwe vogel
Techniek Olieverf
Afmetingen 90 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Jan Koning - Boerderij kopen? Bied vanaf 75!
Jan Koning (1895-1989) Nederlands Boerderij
Techniek Olieverf
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Adrianus van der Schouw - Molen kopen? Bied vanaf 150!
Adrianus van der Schouw (1873-1946) Nederlands Molen
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Niet of onleesbaar gesigneerd - Edgard Tytgat (1879-1957) - Marry go round - 1919 kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Edgard Tytgat (1879-1957) - Marry go round - 1919
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 10
Cornelis Brandenburg - in 1719 gemaakte Ets "Amsterdam brouwersgracht - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands in 1719 gemaakte Ets "Amsterdam brouwersgracht - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 36
Alberta Johanna Meijer-Smetz - Zinnia's - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 350!
Alberta Johanna Meijer-Smetz (1893-1953) Nederlands Zinnia's - olieverfschilderij
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Anthonie van Teijn - Oude dodrecht tekenin kopen? Bied vanaf 25!
Anthonie van Teijn (1863-1943) Nederlands Oude dodrecht tekenin
Techniek Houtskool
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Henner Knauf - Landschap kopen? Bied vanaf 15!
Henner Knauf (1901-1976) Duits Landschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 15
Henner Knauf - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Henri Frederic Boot - Stilleven met engeltjes kopen? Bied vanaf 650!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven met engeltjes
Techniek Olieverf
Afmetingen 109 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Walter Neuhof - Watermolen kopen? Bied vanaf 100!
Walter Neuhof (1904-1982) Nederlands Watermolen
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Hendrikus Roodenburg - Begijnhof, Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Begijnhof, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Jan Willem Pieneman - Klassiek tafereel kopen? Bied vanaf 250!
Jan Willem Pieneman (1779-1853) Nederlands Klassiek tafereel
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Georg Rueter - Premie-uitgave 100 jarig bestaan Arti et Amicitiae kopen? Bied vanaf 200!
Georg Rueter (1875-1966) Nederlands Premie-uitgave 100 jarig bestaan Arti et Amicitiae
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 200
Harm Kamerlingh Onnes - olieverfschilderij op paneel kopen? Bied vanaf 250!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands olieverfschilderij op paneel
Techniek Olieverf
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Gijs Voskuyl - Devotie kopen? Bied vanaf 30!
Gijs Voskuyl (1915-2004) Nederlands Devotie
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Jan Herman Coster - boerderij - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 100!
Jan Herman Coster (1846-1920) Nederlands boerderij - olieverf op doek
Techniek Olieverf
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Bernard Dieperink Jzn - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 30!
Herman Bernard Dieperink Jzn (1887-1957) Nederlands Boerderij in landschap
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Jan Bezemer - Babyportret kopen? Bied vanaf 30!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Babyportret
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Aart van Dobbenburgh - Bloeiende planten op rotsen kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Bloeiende planten op rotsen
Techniek Litho
Afmetingen 27.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Sal Meijer - "Oudemanhuispoort" kopen? Bied vanaf 10!
Sal Meijer (1877-1965) Nederlands "Oudemanhuispoort"
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Marguerite De Backer - Zijprofiel dame kopen? Bied vanaf 120!
Marguerite De Backer (1882-1968) Belgisch Zijprofiel dame
Techniek Olieverf
Afmetingen 26.1 x 20.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Cees Bolding - Portret 1922 kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Portret 1922
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150