Krijttekening van de Belgische kunstenaar Karel Rosier (1906-1990)
Landarbeiders aan het werk bij ondergaande zon
Gesigneerd r.b. Rosier 43
R.o. Orum Serum en erboven Steinbach (ondersteboven)
In verso:
Steinbach
Rosier '43
Orum Serum
Afm. lijst 53x66cm
Tekening in passe-partout (achter glas) afm. 48x31cm
Karel Rosier (1906-1990) was een veelzijdig kunstenaar. Niet alleen schilderen op doek, aquarellen en houtsnijwerk beoefende hij met gloed maar ook de dichtkunst. Wat zijn schilderkunst betreft kwam hij na herhaalde omzwervingen steeds terug naar het expressionisme.
Aquarelleren lag hem bijzonder. Hoe dikwijls kwam Karel Rosier niet terug van een wandeling en wist nadien met enkele penseeltrekken zijn ervaring in kleur op papier vast te leggen. Het werk van Karel Rosier ademt intimiteit uit.
Gaandeweg exploreerde Karel zijn eigen talent er angstvallig op lettend zich niet te herhalen en te vluchten in goedkope sjablonen. Dat het vuur van zo'n persoonlijkheid ook het nageslacht tot artistieke dadendrang aanzette, ligt zo voor de hand.
Wordt goed ingepakt en verzonden.
Goed
passe-partout is verkleurd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vught, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,95
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 45,00