Karel Rosier - Orum Serum - Verkocht

Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!Karel Rosier - Orum Serum kopen? Bied vanaf 10!
  • Karel Rosier (1906-1990)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1943
Techniek Pastel/Krijt
Drager Papier
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Krijttekening van de Belgische kunstenaar Karel Rosier (1906-1990)

Landarbeiders aan het werk bij ondergaande zon

Gesigneerd r.b. Rosier 43
R.o. Orum Serum en erboven Steinbach (ondersteboven)
In verso:
Steinbach
Rosier '43
Orum Serum

Afm. lijst 53x66cm
Tekening in passe-partout (achter glas) afm. 48x31cm

Karel Rosier (1906-1990) was een veelzijdig kunstenaar. Niet alleen schilderen op doek, aquarellen en houtsnijwerk beoefende hij met gloed maar ook de dichtkunst. Wat zijn schilderkunst betreft kwam hij na herhaalde omzwervingen steeds terug naar het expressionisme.
Aquarelleren lag hem bijzonder. Hoe dikwijls kwam Karel Rosier niet terug van een wandeling en wist nadien met enkele penseeltrekken zijn ervaring in kleur op papier vast te leggen. Het werk van Karel Rosier ademt intimiteit uit.
Gaandeweg exploreerde Karel zijn eigen talent er angstvallig op lettend zich niet te herhalen en te vluchten in goedkope sjablonen. Dat het vuur van zo'n persoonlijkheid ook het nageslacht tot artistieke dadendrang aanzette, ligt zo voor de hand.

Wordt goed ingepakt en verzonden.

passe-partout is verkleurd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vught, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 45,00

Karel Rosier (1906-1990)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  vandersluijs
Lid sinds 2024
23 verkochte items
66 cm
53 cm
48 cm
31 cm