Johannes K. Veerman - (1907-1989) | Italiaanse Boerderij 1960

Johannes K. Veerman - (1907-1989) | Italiaanse Boerderij 1960 kopen? Bied vanaf 75!
Johannes K. Veerman - (1907-1989) | Italiaanse Boerderij 1960 kopen? Bied vanaf 75!Johannes K. Veerman - (1907-1989) | Italiaanse Boerderij 1960 kopen? Bied vanaf 75!Johannes K. Veerman - (1907-1989) | Italiaanse Boerderij 1960 kopen? Bied vanaf 75!
  • Johannes K. Veerman (1907-1989)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1960
Techniek Potlood
Drager Papier
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Johannes Karel Veerman was een Nederlandse graficus, schilder en tekenaar opgeleid aan de Teken- en Schilderacademie 'Ars Aemulae Naturae' te Leiden. Zijn oeuvre is zeer veelzijdig van aard en varieert van nautische thema’s tot landschappen en stadgezichten.

Ons werk werd op 22 februari 1960 door Veerman geschonken aan de Sociale Dienst van Gemeente Haarlem. Het werk behoorde tot de inventaris van de Dienst voor s‘ rijks verspreide kunstvoorwerpen ’s-Gravenhage.

Conditie: Schets verkeert in goede staat
Thematiek: Italiaanse boerderij 1960
Stijl: Impressionisme
Kleur: Monochroom
Materiaal: Potlood en houtskool op papier
Lijst: Zwarte kunststof lijst
Dimensies lijst: 53x44 cm
Dimensies afbeelding: 40x30 cm
Provenance: Sociale Dienst Gemeente Haarlem
RKD: Geregistreerd

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brunssum, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 68,30