Herman van der Hoff - Muze no. 4
Jaap Kruijff - Uit de serie Gilgamesj Epos
Meinte Walta - Paard met veulen - dierenfiguren, voor Tichelaar, Makum op tegel
Romain Malfliet - Rede van Antwerpen
Jaartal | 1978 |
Drager | Hardboard |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 39 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het schilderij verkeert in goede staat. Het werk is in een houten lijst geplaatst op hardboard ondergrond. De lijst verdient een nieuwe verflaag. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.