Jacques Mels - Pirituba - Verkocht

Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!Jacques Mels - Pirituba kopen? Bied vanaf 10!
  • Jacques Mels (1899-1974)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1958
Techniek Potlood
Drager Papier
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk van Jacques Mels kunstenaar • kunstschilder • aquarellist • tekenaar (Tilburg 1899-1974 Den Haag)

Zwart/wit tekening van een uitzicht in Pirituba, Brazilië.
Gesigneerd l.o. JMels en 1958

Afm. tekening is 46x30cm
Ingelijst achter glas en passe-partout

Jacobus Wilhelmus Aloijsius Adrianus Maria Mels was als kunstenaar autodidact. Op jonge leeftijd trok hij naar Curacao, waar hij leraar werd aan en ambachtsschool. Terug in Nederland werkte hij in Amsterdam, Den Haag en Limburg. Zijn oeuvre omvat veel stadsgezichten, stillevens en portretten die hij opzette in een geheel eigen, haast expressionistische stijl. Mels schilderde veel Brabantse en Zuid-Limburgse landschappen, waarin wolkenluchten een belangrijke rol spelen. Vooral met de aquareltechniek maakte hij prachtige landschappen, waaraan het gebruik van veel zwart en ongewone kleuren een extra dramatiek verleent.

Wordt zorgvuldig ingepakt en verstuurd.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vught, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 45,00

Jacques Mels (1899-1974)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  vandersluijs
Lid sinds 2024
23 verkochte items
64 cm
49 cm
46 cm
30 cm