Jacob van Rossum - Circa 1920 - Pastelkrijt op papier - "Voorjaar in de tuin" gesigneerd - Verkocht

Jacob van Rossum - Circa 1920 - Pastelkrijt op papier - "Voorjaar in de tuin" gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
Tekening / Aquarel

Jacob van Rossum - Circa 1920 - Pastelkrijt op papier - "Voorjaar in de tuin" gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!Jacob van Rossum - Circa 1920 - Pastelkrijt op papier - "Voorjaar in de tuin" gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!Jacob van Rossum - Circa 1920 - Pastelkrijt op papier - "Voorjaar in de tuin" gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!Jacob van Rossum - Circa 1920 - Pastelkrijt op papier - "Voorjaar in de tuin" gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!Jacob van Rossum - Circa 1920 - Pastelkrijt op papier - "Voorjaar in de tuin" gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!Jacob van Rossum - Circa 1920 - Pastelkrijt op papier - "Voorjaar in de tuin" gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
  • Jacob van Rossum (1881-1963)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Pastel/Krijt
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Omstreeks 1920 gemaakt Pastelkrijt/Houtskool/Aquarel op papier voorstelling "Knotwilgen in voorjaar". Geschilderd door de bekende Haagse kunstenaar Jacobus Willem 'Jacob' van Rossum (1881-1963). Rechtsonder gesigneerd en in goede conditie. Papiermaat 24 x 31cm (BxH). In passe partout geplaatst.

    Jacobus Willem 'Jacob' van Rossum
    Den Haag 1881-1963 Rijswijk (Z.H.)

    Jacob van Rossum woonde en werkte vrijwel zijn hele leven in Den Haag en hij wordt dan ook beschouwd als een typisch Haagse schilder. Na zijn opleiding aan de academie in de hofstad specialiseerde hij zich in het schilderen van traditionele onderwerpen in impressionistische stijl: landschappen met een boerderij en vee, pluimvee bij een hoeve, rivier- en bosgezichten. Ook schilderde hij enkele stadsgezichten en figuurstukken. Zijn werk heeft soms een humoristische ondertoon. Behalve schilder was Van Rossum ook een knap tekenaar en etser.
  • weinig zichtbare onregelmatigheden. Mooie kleuren.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Jacob van Rossum (1881-1963)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4075 verkochte items
Alle items van deze verkoper (82)
35 cm
50 cm
25 cm
35 cm