Origineel abstract grafisch kunstwerk, grafiek, boarddruk kartondruk hand gesigneerd met potlood
Gemaakt door JAAP KET(1955) een Friese kunstenaar uit Friesland . Hij is graficus, schilder, tekenaar.
Zijn grafisch werk is veelal geïnspireerd op landschappen en haar vormen en structuren,
Betreft een los blad, de papier kleur is roomwit en is gemerkt: Holland , met watermerk
Ik heb getracht de daadwerkelijke kleuren zo dicht mogelijk te benaderen in de foto's.
Verkeerd in goede staat.
Afmetingen totaal : hoogte 60 cm / breedte 48 cm.
Afmetingen afbeelding: hoogte 25 cm / breedte 34 cm.
kunstopleiding
- Academie Minerva voor Beeldende Kunst en Vormgeving Groningen
- A.B.K. Vredeman de Vries Leeuwarden
Jaap Ket wordt benoemd in de P.M.J. Jacobs lexicon
Kartondruk is een hoogdruktechniek, ongeveer dezelfde techniek als houtgravure, houtsnede, linosnede.
De prijzen bij Jaap Ket zelf zijn tussen de € 250,- en € 450,- (oplage bepalend en ingelijst)