Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Narayanan Akkitham - "De Oceaan van Schoonheid"
Richard Anuszkiewicz - Richard Anuszkiewicz - Midnight Suite (zwart met zilver) 4/95, 1979
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Nooit ingelijst geweest, geen plooien of kreuken | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leffinge, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||