Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 - Verkocht

Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!

Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!Hendrik Brautigam - Olieverf op paneel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1935 kopen? Bied vanaf 45!
  • Hendrik Brautigam (1880-1962)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Olieverf
Drager Paneel
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 61 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een werk uit ca 1935 van de Nederlandse kunstenaar Hendrik Brautigam (1880-1962).

    -Olieverf op een houten paneel.

    -Gesigneerd linksonder en met de naam en adres van de kunstenaar op de achterkant geschreven.

    -Niet ingelijst. Jaartal onbekend.

    -Afmetingen: 61 x 45 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: Het werk heeft slijtplekjes en aan de bovenrand is een chip van de rand af.

    Zie ook de foto’s.

    Informatie over de kunstenaar:

    Hendrik Brautigam, geboren 02-07-1880 in Uithoorn en overleden 25-01-1962 in Zwanenburg (Haarlemmermeer), schilder, tekenaar, docent middelbaar onderwijs.

    Opleiding: Rijksakademie van beeldende kunsten Amsterdam. Leerling van August Allebé en George Sturm.

    Hendrik Brautigam gaf les aan de Avondacademie, de Hendrick de Keyserschool te Amsterdam en aan een H.B.S. te Rotterdam. Ook gaf hij les aan zijn zoon, de kunstenaar Jacobus Hendrik Brautigam (1911-1984).

    Literatuur: Scheen 1981 , p. 69.

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via PostNL).

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro (aangetekende verzending via PostNL).

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het werk heeft slijtplekjes en aan de bovenrand is een chip van de rand af.
Binnen Nederland € 8,00

Hendrik Brautigam (1880-1962)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3226 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
45 cm
61 cm