Paul Nieuwendijk - composition avec tableau
Paulus Verwey - Lithographie sur pierre : Église d'Athènes - 1987
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Sujet | Fleurs et Plantes |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 61 x 45 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een werk uit ca 1935 van de Nederlandse kunstenaar Hendrik Brautigam (1880-1962).
-Olieverf op een houten paneel.
-Gesigneerd linksonder en met de naam en adres van de kunstenaar op de achterkant geschreven.
-Niet ingelijst. Jaartal onbekend.
-Afmetingen: 61 x 45 cm.
-Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
-Conditie: Het werk heeft slijtplekjes en aan de bovenrand is een chip van de rand af.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Hendrik Brautigam, geboren 02-07-1880 in Uithoorn en overleden 25-01-1962 in Zwanenburg (Haarlemmermeer), schilder, tekenaar, docent middelbaar onderwijs.
Opleiding: Rijksakademie van beeldende kunsten Amsterdam. Leerling van August Allebé en George Sturm.
Hendrik Brautigam gaf les aan de Avondacademie, de Hendrick de Keyserschool te Amsterdam en aan een H.B.S. te Rotterdam. Ook gaf hij les aan zijn zoon, de kunstenaar Jacobus Hendrik Brautigam (1911-1984).
Literatuur: Scheen 1981 , p. 69.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via PostNL).
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro (aangetekende verzending via PostNL).
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Bon | ||
Het werk heeft slijtplekjes en aan de bovenrand is een chip van de rand af. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.