De abstracte schilderijen van Dorien Melis zijn stil maar intrigerend. Het werk straalt iets uit wat het midden houdt tussen sereniteit en spanning. Dit schilderij lijkt de regen te willen vangen, de regendruppels lopen van de lichte naar de donkere achtergrond. Een prachtig schilderij gemaakt op karton, voorzien van passe-partout en zwarte, houten lijst.
Gesigneerd door D. Melis "84
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoorn, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80
Extra