Prachtige stervormige glazen vaas met boomschors dessin. De vaas wordt toegeschreven aan Pierre d'Avesn voor Daum Nancy. De stijl is Art Deco en de vaas is in zeer goede staat zonder beschadigingen, chips / krassen. Het glas is vrij dik en stevig. De vaas is niet gemerkt. Een zeer bijzonder en decoratief object, dat met zorg verpakt en verzonden zal worden.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80