Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Corneille
Prachtige litho uit 1958
Afgebeeld in Donkersloot
Afmeting 30 x 40 cm
Rechts onder gesigneerd en gedateerd 58 ( gedrukt)
Ingelijst onder zuurvrij passepartout
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schiedam, Nederland |